Theodora and Lucy - Cotton Balls


Dnešní článek bude veselý. Theodoru alias Báru již pravděpodobně znáte z našich společných videí. Jsme spolu nerozlučná dvojka a pouštíme se do všech věcí, které nás již od pomyšlení baví. A tak se náš společný nápad na video pro BALL-DE-SIGN nakonec stal skutečností.

Today’s article will be funny. You already know Theodora aka Bara from our common videos. We are inseparable team and we set together to any project that we enjoy from the moment of creation. So our common idea for a video BALL-DE-SIGN has finally become a reality.

Čím více tvořím a zajímám se o to, co dělají ostatní vedle mě, objevují se a přilétávají ke mně nové možnosti spolupráce. A tohle je jedna z nich. Pro natáčení videí se totiž náramně hodí všelijaké dekorace, které při správné cloně u fotoaparátu tvoří dokonalé rozostřené pozadí. A tak jsme s BALL-DE-SIGN dali hlavy dohromady. Oni totiž tvoří přesně to, co potřebuji! Barevná bavlněná světýlka!

The more I work and care about what people around me do, the more possibilities for common projects appear. And this is one of such projects. For videos you need various decorations that will make a perfect out-if-focus background if you use a correct aperture diameter. This is how we put our heads together with BALL-DE-SIGN. They create exactly what I need! Colourful cotton lights!

Ohromně se těším, jak to bude vypadat na pozadí v nových videích, myslím, že to bude krásný doplněk, který video ještě více rozzáří. A protože jsme s Theodorou chtěli poděkovat za příležitost a světýlka, která nám poslali, rozhodly jsme se pořádně vyblbnout na videu. A to jste už možná viděli u mě na Youtube. A pokud ne, koukejte to napravit, video níže vám zvedne náladu :).

I’m looking forward to seeing how our new videos will look like, I think they will be lighted up. And since we wanted to thank for such possibility and cotton lights that were sent to us, we decided to got crazy in our new video. You have probably already seen it on my Youtube channel. If not just do it here, it will boost your mood :)

Užily jsme si ohromné zábavy, nafotily jsme spousty promo fotek, které již zdobí naše Instagramy. A teď je na čase se opět vrhnout do práce. Plánujeme, vymýšlíme a tvoříme. A vy se máte na co těšit. Mějte duhový den.

Lucy

We enjoyed it a lot and took lots of promo photos that have embellished our Instagram accounts. And now it is time to get down to work. We are planning, inventing and creating. And you have what to look forward to. Have a colourful day.

Lucy