Když se klubou nové věci / When new things are getting ready


Mám zrovna pár minut na to, vám napsat, než odfrčím do Prahy na zítřejší TEDxYouth, aneb mé splněné přání, o kterém už jste četli minulý týden. Nervozita stoupá, to vám nebudu vůbec lhát. Ale chci si to hlavně užít a předat lidem zase něco nového, něco o té mé modelíně milované :).

A protože jsem si tuhle z atelieru domů přitáhla všechny základní pomůcky a spousty polymerových kostiček, už zase trávím pozdní večery mícháním nových odstínů barev, přípravou na nové projekty a také na podzimní Polymer Weekend, kde spustíme registraci již příští pátek. Jak já nejvíc miluju tvoření v pyžamu :)!

I just have a few minutes before I will have to leave to Prague, where is tomorrow's TEDxYouth. My dream that came true, but you have already read about it some days ago. I will not blame to you, I am pretty nervous, but I am going to enjoy it us much as I can and inspired new people with my story about my lovely polymer clay :).

These autumn afternoons I am already spending with mixing a new colors from polymer clay, because some time ago I brought all basic tools and a few blocks of the clay to my home. So it's time for preparation of new projects and also something for Polymer Weekend, where the registration will be opened next Friday. And you know, I love to clay in my pyjama :)!

Sem tam experimentuji s crackle efekty, testuji nový LC Disk, nebo jen tak tvořím a pořád nad něčem přemýšlím. Tolik nápadů a inspirace všude okolo, že bych se tu v pokoji nejraději na měsíc zavřela a jen objevovala nové možnosti, které polymer skrývá (ačkoliv spousty lidí namítá, že už nic nového vymyslet nejde... ale jde).

Těším se, až se do toho zase naplno pustím, škola půjde klasicky stranou a na stole budou přibývat nové pokusy s polymerem, protože to mě ze všeho nejvíc naplňuje. V příštím týdnu také pustíme ven jedno nové video na Youtube. Už bylo na čase, vím :). A pak vám někdy ukážu i třeba tyto crackelované vzory, které jsou ohromně zábavné a jednoduché!

Sometimes I am doing experiments with crackle effects, I am testing a new LC Disk, or just claying and thinking about everything. So many ideas and inspiration around me, so I would like to spend the whole month only in my room discovering new possibilities that are hidden in the polymer clay (event a lot of people say that you are not able to create anything new.... you are).

I am looking forward to spending more time here instead of doing things for school. Because the polymer clay is the thing I love. Next week we will also publish a new video on my Youtube channel. I know, it's already a time for that :). And some day I will show you, for example, these crackle techniques too, they are funny and pretty easy!

A kdo z vás by si Lucy rád poslechl na živo, tak kromě zítřejší přednášky v Praze mě můžete ještě slyšet v celostátním Českém Rozhlase v pátek 15. září od osmi hodin večer. S panem moderátorem zase probereme polymerový svět a bude to určitě zábava, v rozhlase to totiž nejvíc žůžo :D.

Držte mi palce. Díky vám a i těm, kteří mi plní přání! Jaké přání ale máte vy? Dejte mi vědět dolů do komentáře, třeba se s tím dá něco provést! :)

Lucy

This Friday I will also be a part of a relation in Czech radio so it will be again a nice experience, I love it there. I am looking forward to a conversation with the moderator about polymer clay world :D.

So keep fingers to me. Thank you and also to people, who make my dreams come true. But which dreams do you have? Let me know below in the comments, maybe I am able to help you too! :)

Lucy